Facebook vk.com

Wizyta u Pana Stanisława KUDUKA w Warcie Bolesławickiej

W dniu 21.08.2014r. przedstawiciele naszej firmy JMS Agro Serwis Sp. z o.o., odwiedzili Gospodarstwo Rolne Pana Stanisława Kuduka, mieszczące się w Warcie Bolesławickiej k/Bolesławca.

Pan Kuduk jest Laureatem XX Edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Rolnik - Farmer Roku". Gospodaruje na areale wynoszącym 2500ha, na którym uprawia warzywa takie jak: (cebula, marchew, ziemniaki) oraz rzepak. Jest pionierem w Polsce, jeżeli chodzi o używanie w uprawie talerzówki łańcuchowej KELLY MPH, której to nasza firma jest jedynym przedstawicielem duńskiego producenta na Polskę. Pan Stanisław rocznie wykonuje swoją KELLY MPH 9000, dwukrotną uprawę wszystkich pól, czyli około - 5000ha. Opinia Pana Kuduka o talerzówce KELLY jest bardzo dobra i potwierdza On, że parametry jeżeli chodzi o wydajność, zużycie paliwa oraz bezawaryjność są zgodne z danymi producenta.

1k.JPG

2k.JPG

3k.JPG

Aktualności

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA ROLNICZA AGRO - SHOW BEDNARY 2015

JMS Agro Serwis serdecznie zaprasza na Międzynarodową Wystawę Rolniczą …

Pokaz pracy brony talerzowej Kelly MPH po metrowej gorczycy w Kruszewie

W dniu 05.11.2014 r. odbył się kolejny pokaz brony talerzowej Kelly MPH…

Serdeczne podziekowania

W imieniu naszej firmy chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy odw…

Dożynki Gminne 2014 na Osiedlu Bema

Fotogaleria dożynek gminnych

Wizyta u Pana Stanisława KUDUKA w Warcie Bolesławickiej

W dniu 21.08.2014r. przedstawiciele naszej firmy JMS Agro Serwis Sp. z o.o., odw…

Brona talerzowa KELLY MPH

Już w sprzedaży nowe szerokości brony talerzowej KELLY MPH - 4000mm, 5000mm, 7…

UWAGA NA OSZUSTÓW!!!

Uwaga na oszustów podszywających się pod naszą firmę i próbujących w ten sposób wyłudzić pieniądze. Mając na celu nasze dobre imię oraz bezpieczeństwo zakupów naszych klientów prosimy zwrócić uwagę na tzw. okazyjne oferty!!!

Informujemy, że nieznane nam osoby zamieszczają okazyjne oferty używając naszego logo, nazwy i danych firmy oraz sfałszowaną pieczątkę firmy i sfałszowany podpis prezesa. Informujemy, że nie mamy z tymi osobami nic wspólnego. Ostrzegamy przed zawieraniem jakichkolwiek transakcji bez osobistego lub telefonicznego kontaktu z nami.

W sprawie naszych ofert prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub osobisty korzystając z danych w dziale kontakt na stronie www.j-m-s.pl

Oszuści podszywający się pod naszą firmę podają właściwe dane firmy ale własne numery telefonów oraz adres email.

Zamieszczamy jedną z kilku umów stworzonych przez podszywającą się firmę oraz adres mailowy, którym posługuje się ten ktoś:

SFALSZOWANA_UMOWA-PODPIS_str_1.pdf
SFALSZOWANA_UMOWA_STR_2.pdf

(prawidłowe dane naszej firmy NIP, REGON; telefon i fax - nie nasz; logo podobne; sfałszowany podpis prezesa i pieczątka firmy; nr konta również nie nasz)

Adres mailowy wykorzystywany przez oszustów: jms.agro@hotmail.com Informujemy, że nasi pracownicy korzystają tylko z adresów mailowych z końcówką: @j-m-s.pl

PROSIMY O ROZWAGĘ!
INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, IŻ CAŁA SPRAWA ZOSTAŁA ZGŁOSZONA ORGANOM ŚCIGANIA.