Facebook vk.com

O Firmie

Firma JMS Sp. z o.o powstała w październiku 2007 roku jako jednoosobowa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Założycielem jest Jens Møller Sørensen z Danii. Siedziba Firmy mieści się przy ulicy Luboszan 12/35, 72-200 NOWOGARD, biuro sprzedaży ul.Wojska Polskiego 3,pok.116.

 Podstawowym przedmiotem działalności jest sprzedaż maszyn i urządzeń rolniczych i budowlanych zarówno nowych jak i używanych. Od 2013 roku Jms  Sp. z o.o. jest  dealerem maszyny rolniczej- talerzówki łańcuchowej   KELLY MpH producenta z Danii. 

regulamin do pobrania - regulamin.pdf

 

Aktualności

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA ROLNICZA AGRO - SHOW BEDNARY 2015

JMS Agro Serwis serdecznie zaprasza na Mi…

UWAGA NA OSZUSTÓW!!!

Uwaga na oszustów podszywających się pod naszą firmę i próbujących w ten sposób wyłudzić pieniądze. Mając na celu nasze dobre imię oraz bezpieczeństwo zakupów naszych klientów prosimy zwrócić uwagę na tzw. okazyjne oferty!!!

Informujemy, że nieznane nam osoby zamieszczają okazyjne oferty używając naszego logo, nazwy i danych firmy oraz sfałszowaną pieczątkę firmy i sfałszowany podpis prezesa. Informujemy, że nie mamy z tymi osobami nic wspólnego. Ostrzegamy przed zawieraniem jakichkolwiek transakcji bez osobistego lub telefonicznego kontaktu z nami.

W sprawie naszych ofert prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub osobisty korzystając z danych w dziale kontakt na stronie www.j-m-s.pl

Oszuści podszywający się pod naszą firmę podają właściwe dane firmy ale własne numery telefonów oraz adres email.

Zamieszczamy jedną z kilku umów stworzonych przez podszywającą się firmę oraz adres mailowy, którym posługuje się ten ktoś:

SFALSZOWANA_UMOWA-PODPIS_str_1.pdf
SFALSZOWANA_UMOWA_STR_2.pdf

(prawidłowe dane naszej firmy NIP, REGON; telefon i fax - nie nasz; logo podobne; sfałszowany podpis prezesa i pieczątka firmy; nr konta również nie nasz)

Adres mailowy wykorzystywany przez oszustów: jms.agro@hotmail.com Informujemy, że nasi pracownicy korzystają tylko z adresów mailowych z końcówką: @j-m-s.pl

PROSIMY O ROZWAGĘ!
INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, IŻ CAŁA SPRAWA ZOSTAŁA ZGŁOSZONA ORGANOM ŚCIGANIA.