Facebook vk.com

Pokazy Kelly

Kultywator ścierniskowy Kelly oferowany przez JMS Agro Serwis, to maszyna do płytkiej uprawy gleby. Jej rodowód sięga Antypodów. Patent na łańcuch talerzowy przybył bowiem do Europy z Australii.

Zaletą tego rozwiązania jest prostota konstrukcji. Łańcuch składa się bowiem z ogniw, będącymi jednocześnie talerzami. Swobodny obrót łańcucha zapewniają łożyskowane metrycznymi łożyskami kulowymi piasty, znajdujące się na początku i końcu każdego z łańcuchów. Aby zapewnić należyte zagłębianie się talerzy w glebie, każdy talerz posiada dość spory kąt natarcia, prócz tego cały łańcuch talerzowy prowadzony jest pod kątem natarcia 45o. 

Talerze wykonane są jako monolityczny odlew staliwny. Są odporne na ścieranie i wyszczerbianie. Ponadto zestaw roboczy jest odporny na zatykanie. Dzięki temu, że łańcuchy talerzowe spoczywają swobodnie na gruncie, kopiują one doskonale teren. Pozwala to na dokładną pracę na całej szerokości roboczej maszyny. Poza tym duży kąt natarcia czyni z agregatu swoistą włókę, co widać po skutecznym rozgarnianiu nierówności na polu. 

Agregat jest odporny na uszkodzenia podczas zawracania, w związku z faktem, że talerze toczą się swobodnie po polu, możliwe jest zawracanie lub cofanie bez konieczności podnoszenia zestawu roboczego z powierzchni pola. Agregat został zbudowany jako narzędzie do uprawy ściernisk zbożowych, stanowisk po kukurydzy lub rzepaku. Głębokość pracy waha się od około 5 do 7 centymetrów, w zależności od zwięzłości gleby, jej rodzaju, stanu. Pozostałości pouprawowe są wycinane tuż pod powierzchnią gleby, a elementy nadziemne dokładnie wymieszane z glebą.  Nie bez znaczenia jest również fakt, że agregat o szerokości roboczej 6 m wymaga ciągnika o mocy od 120 KM, a zużycie paliwa nie przekracza 3–4 l/ha, przy prędkości roboczej 15 km/h.

Agregat jest dobrą alternatywą w gospodarstwach, w których ważne jest szybkie wykonanie uprawy gleby natychmiast po zbiorach, tak by zasiewy jesienne wykonać jak najszybciej. Szerokość transportowa agregatu wynosi zaledwie 2,46 m, co pozwala na bezproblemowe przejazdy nawet po wąskich drogach publicznych.

Już w sprzedaży nowe szerokości brony talerzowej KELLY MPH - 4000mm,  5000mm, 7000mm, 9000mm!!!

Musisz zainstalować Adobe Flash Player aby wyświetlić poprawnie zawartość.

Aktualności

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA ROLNICZA AGRO - SHOW BEDNARY 2015

JMS Agro Serwis serdecznie zaprasza na Międzynarodową Wystawę Rolniczą …

Pokaz pracy brony talerzowej Kelly MPH po metrowej gorczycy w Kruszewie

W dniu 05.11.2014 r. odbył się kolejny pokaz brony talerzowej Kelly MPH…

Serdeczne podziekowania

W imieniu naszej firmy chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy odw…

Dożynki Gminne 2014 na Osiedlu Bema

Fotogaleria dożynek gminnych

Wizyta u Pana Stanisława KUDUKA w Warcie Bolesławickiej

W dniu 21.08.2014r. przedstawiciele naszej firmy JMS Agro Serwis Sp. z o.o., odw…

Brona talerzowa KELLY MPH

Już w sprzedaży nowe szerokości brony talerzowej KELLY MPH - 4000mm, 5000mm, 7…

UWAGA NA OSZUSTÓW!!!

Uwaga na oszustów podszywających się pod naszą firmę i próbujących w ten sposób wyłudzić pieniądze. Mając na celu nasze dobre imię oraz bezpieczeństwo zakupów naszych klientów prosimy zwrócić uwagę na tzw. okazyjne oferty!!!

Informujemy, że nieznane nam osoby zamieszczają okazyjne oferty używając naszego logo, nazwy i danych firmy oraz sfałszowaną pieczątkę firmy i sfałszowany podpis prezesa. Informujemy, że nie mamy z tymi osobami nic wspólnego. Ostrzegamy przed zawieraniem jakichkolwiek transakcji bez osobistego lub telefonicznego kontaktu z nami.

W sprawie naszych ofert prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub osobisty korzystając z danych w dziale kontakt na stronie www.j-m-s.pl

Oszuści podszywający się pod naszą firmę podają właściwe dane firmy ale własne numery telefonów oraz adres email.

Zamieszczamy jedną z kilku umów stworzonych przez podszywającą się firmę oraz adres mailowy, którym posługuje się ten ktoś:

SFALSZOWANA_UMOWA-PODPIS_str_1.pdf
SFALSZOWANA_UMOWA_STR_2.pdf

(prawidłowe dane naszej firmy NIP, REGON; telefon i fax - nie nasz; logo podobne; sfałszowany podpis prezesa i pieczątka firmy; nr konta również nie nasz)

Adres mailowy wykorzystywany przez oszustów: jms.agro@hotmail.com Informujemy, że nasi pracownicy korzystają tylko z adresów mailowych z końcówką: @j-m-s.pl

PROSIMY O ROZWAGĘ!
INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, IŻ CAŁA SPRAWA ZOSTAŁA ZGŁOSZONA ORGANOM ŚCIGANIA.